Sol taraftan bir kategori seçin ve ilgili cevabı görüntülemek için bir soruyu tıklayın. Ürünlerimizle ilgili bilgiler fotokitap ürün sayfasında bulunabilir. Belirli bir sorunuz varsa iletişim formumuzu kullanın.Benimfotokitap fotokitap platformunuz: Fotoğraflarınızdan ücretsiz fotokitaplarınızı tasarlarız. Fotoğraflarınızı web veya akıllı telefon aracılığıyla yükleyin. Tasarımlarınız daha sonra web ve akıllı telefon ile hazırdır. Tasarımlarınızı orijinal bir fotokitap olarak basılan birkaç TL'den başlayan ailesinden, arkadaşlarınızla ve Facebook'la paylaşabilirsiniz.
Evet. Normal Benimfotokitap üyeliği ve hizmetimizin kullanımı tamamen ücretsizdir. Bu, tasarımların yaratılmasını (özel istisnalar için aşağıya bakın), fotoğrafları tasarımlara kaydetmeyi, tasarımın alınmasını ve tasarımları arkadaşlarınızla paylaşmanızı içerir. Benzer şekilde, uygulamalar ücretsizdir.
Gerçek fotokitapların üretimi ve nakliyesi maliyetlidir. Daha fazla bilgi için fotokitap sayfası
Fotobücher eigenen sich alle Arten von Erinnerungen festzuhalten. Angefangen vom letzten Urlaub über Babyfotos bis hin zu einem Fotobuch der Hochzeit sind alles optimale Anlässe für ein Fotobuch. Aber ebenso können Erinnerungen von Familienfesten und Tagesausflügen mit einem Fotobuch zu Papier gebracht werden.
Sorun yok. info@benimfotokitap.com ile Müşteri Servisine başvurabilirsiniz ya da this contact formkullanabilirsiniz.
Oldukça basit: Siz stilinizi seçin Sonra fotoğraflarınızı yükleyin. Kısa süre sonra bizden fotokitap tasarımınızı alacaksınız. Hesabınızdaki "Tasarımlarım" başlığı altında bulacaksınız. Daha sonra fotokitap tasarımını değiştirebilir ve metin ekleyebilirsiniz.
Maalesef, web sürümünde Adobe Flash, tarayıcı, güvenlik duvarı, bilgisayar sistemi vb. nedenlere bağlı özel ayarlarla ilgili sorunlar vardır. Güvenlik duvarı ayarları nedeniyle şirket bilgisayarlarında, fotoğrafları neredeyse yüklemek imkansızdır. Önerimiz: Yeni bir tarayıcı açıp ya da yeni bir tarayıcıya, yeni bir Adobe Flash sürümü indirin. Bu şekilde çoğunlukla çalışır.
Benimfotokitap firmasında, fotokitabınız otomatik olarak oluşturulur.
Bireysel isteklere yanıt veremiyoruz.Lütfen unutmayın: İstenmeyen e-postalar, belgeler, fotoğraflar, CD'ler vb. verilerin korunması amacıyla tarafımızdan tahrip edilmiştir.
Normalde 30 dakika içinde, bu ne kadar uğraşmak zorunda olduğumuz ve siparişinizin ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak değişebilir.
Varsayılan Benimfotokitap ayarında, fotoğrafları kameradaki görüntülerde saklanan zaman çekim sırasına göre eşleştirirler (önemli: bu zaman sıralaması genellikle işletim sistemi tarafından görüntülenenden farklıdır). Alternatif olarak, dosya adına göre sıralama seçilebilir. Bunun için, dosya adlarının daima aynı uzunluğa sahip olması önemlidir (ör. IMG_001.jpg, IMG_010.jpg, vb.). Farklı uzunluklara sahip dosya adları (a1.jpg, a10.jpg, vb.) Sorunlara neden olabilir.
Sorun yok. info@benimfotokitap.com ile Müşteri Servisine başvurabilirsiniz ya da this contact formkullanabilirsiniz.
Evet. Tasarımınızı aldığınızda, kitap başlığı ve herbir sayfa için 5 adede kadar metin ekleyebilirsiniz.
Flash oynatıcının bazı sürümleri, mükemmel keskinlikte olsa bile, metni keskin bir şekilde görüntülemez. Bu, Adobe Flash'ın dahili oynatma motoruyla ilgilidir. Ne yapmalıyım? Gerekirse, daha büyük bir monitörde tam ekran modunda deneyin. Çoğu zaman orada mükemmel çalışır.
Değişiklik yapmak istediğiniz tasarım sayfasını tıklayın. Bu, değişim modunu etkinleştirir. Şu anda, birkaç saniye sürebilecek tek tek öğeler yeniden yüklenir. Değiştirme modundayken, tek tek görüntüleri ve metinleri taşıyabilirsiniz. Ayrıca resimleri burada döndürebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, "kaydet ve kapat" butonuna basın: tasarımınız için önizleme yeniden oluşturulacaktır, bu birkaç saat sürebilir.
Düzenle tuşuna tıklayarak düzenleyiciyi açın. Önizleme kısmında, sayfaları yer değiştirmek için bir tuş göreceksiniz. İlk ve son sayfalar taşınamaz.
Bir fotokitaba dokunarak düzenleyiciyi açın. Editörde (düzenleyici), alt araç çubuğunda sağdan ikinci simgeye (yukarıdaki okla iki dikdörtgen) tıklayın. Artık çoğaltılan sayfalarınızı değiştirebilirsiniz. Ön ve arka sayfanın yanı sıra ilk sayfa ve sondan bir önceki sayfayı da değiştiremezsiniz.
Hayır, maalesef bu mümkün değil. Siparişinize asıl olarak yüklediğiniz fotoğrafları ekleyebilirsiniz.
Sorun yok. info@benimfotokitap.com ile Müşteri Servisine başvurabilirsiniz ya da this contact formkullanabilirsiniz.
Daha sonra daha esnek olabilmeniz için birkaç fotoğraf daha yüklemenizi öneririz. İlk fotokitap tasarımında daima yüklenen tüm fotoğraflar kullanılabilir. Çok fazla fotoğraf varsa, fotokitap tasarımında sorunsuz bir şekilde silinebilir.
Tasarımlarınızın gerçekten güzel görünmesi için, sayfa başına 1-3 fotoğraftan fazla kullanılmamalıdır, başlık sayfası için yalnızca bir fotoğraf kullanmanızı öneririz. Ancak, prensip olarak, sayfa başına en fazla 6 fotoğraf kullanılabilir - bu hemen hemen her zaman fazladır.
Hayır, kesinlikle değil! Unutmayın ki istenmeyen gönderilmiş belgeler, fotoğraflar, CD'ler vb gizlilik nedenleriyle bizim tarafımızdan imha edilecektir.
Fotoğraflar en az 3 Megapiksel olmalı, fakat 12 Megapikselden de büyük olmamalıdır ( Çünkü yükleme çok uzun sürüyor ). 300 k.piksel fotoğraflar da yükleyebilirsiniz, ( eğer daha iyisi yoksa) ancak kesinlikle düşük kaliteli yani pikselli olacak gibi görünecektir.
Dikkat! SADECE, tüm kullanım haklarına sahip olduğunuz fotoğrafları kullanabilirsiniz. Lütfen şartlar ve & koşullar; emin olun. İhlali durumunda GT & C ve / veya telif hakkı yasalarıyla, hesabınızı ve tasarımlarınızı derhal bloke ederiz. Lütfen, ayrıca ihlalleri bildiriniz.
Benimfotokitap genç ve özgür bir platformdur. Çıplak (nü) veya pornografi bu platformda yasaktır. Lütfen ayrıca AGBs 'ne bakın.
Sorun yok. info@benimfotokitap.com ile Müşteri Servisine başvurabilirsiniz ya da this contact formkullanabilirsiniz.
Gerekli tüm işlemleri tamamladığınızda, genellikle 5 iş günü içinde kitabınız size ulaşır, ancak nadiren 8 iş gününü geçebilir.
Benimfotokitap supplies exclusively to Germany. Important: Package stations are not supplied.
Sorun yok. info@benimfotokitap.com ile Müşteri Servisine başvurabilirsiniz ya da this contact formkullanabilirsiniz.